4 години откако ја претепа: Се мазела со насилникот пред сите!

11 февруари, 20130
rihanna

Поминаа точно четири години од шокантниот момент кога се рашири веста дека Крис Браун ја претепал Ријана и ја оставил да лежи претепана во крв.

Тоа се случило по забавата за Греми наградите, а судејќи според фотографиите кои денес го обиколија светот од синоќешното доделување на овие награди во Лос Анџелес, пејачката од Барбадос му простила на насилното момче.

Ријана синоќа настапувала на Греми доделувањето во чест на Боб Марли, а во текот на вечерта неколку пати се пресоблекувала. Не може да не се забележи дека пејачката во моментов е во многу женствена фаза. Минатата ноќ блеснала во долг црвен фустан во кој со задоволсво позирала и се мазела со Крис Браун.

Но, уште нешто го привлекло вниманието на фановите и предизвика шпекулации на социјалните мрежи.

Токму тие го забележале големиот прстен на нејзината рака, кој предизвика шпекулации за тоа дека Ријана и Крис се верени.

Telling us something? Rihanna caused a buzz on Twitter as she took to the stage for the Grammys wearing a simple diamond ring on her wedding finger on Sunday night

Но, познавајќи ја 24-годишната бунтовничка, прстенот веројатно е намерно ставен токму на тој прст за да предизвика рекција на медиумите и фановите.

They're back: Chris Brown and his girlfriend Rihanna sat in the front row at the Grammy Awards four years after his brutal attack on the pop singer

No regrets? There was no hint that Brown was thinking of his previous bad behaviour

That's my girl: Chris Brown embraces Rihanna as he applauds

'Ain't nobody's business': Rihanna rested her head on Chris' shoulder as he leaned into her

It could be true love? The defiant couple have stuck together despite all the drama

Telling us something? Rihanna caused a buzz on Twitter as she took to the stage for the Grammys wearing a simple diamond ring on her wedding finger on Sunday night

Passionate: Rihanna's performances were one of the highlights of the night

Sultry: Rihanna performed a pared down version of her hit Stay

Revealing! Rihanna flashes her chets bone tattoo as she performs a tribute to Bob Marley

x

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber