А каде се балоните? Вака Станија изгледала без силикони!

10 декември, 20130
14

Старлетата Станија Добројевиќ се пофалила на Твитер со својот изглед пред пластичните операции. Како што гледате, на овие фотографии Станија е рамна како даска.

“Некои стари фотки, пред да си ставам силикони. Клинка.“ – напишала Станија под фотографиите.

Foto: Twitter/@StanijaAmerika

Дали ви се допаѓа Станија и без силикони?

Foto: Facebook

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit