Анџелина го прослави 38-от роденден во Берлин!

9 јуни, 20130
8

Анџелина Џоли го прослави 38-от роденден заедно со семејството во Берлин. Анџелина и Бред седеа еден спроти друг и изгледаа многу среќни и вљубени, споделува изворот.

Децата и ја испеаа Happy Birthday после што беше донесена торта од јагоди, дополнува тој.

Актерката изгледа фантастично после се што и се случи во последно време, а ние ќе и посакаме долг и среќен живот!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi