Ангел чувар бдее над неродено дете?!

10 март, 20130
7

Лондон – Идната мајка Ен Клулоу била многу изненадена кога на сликата од ултразвук на нејзиното неродено дете видела машко лице што наликува на вонземјанец?!

Необичниот лик гледал во неа од црно белата фотографија. Џиновска, човечка, но издолжена глава делувала застрашувачки меѓутоа трудницата не се исплашила – убедена е дека тоа е анѓелот чувар на нејзиното неродено бебе.

Ен има и постар 10 годишен син, а треба да се породи во август.

andjeo cuvar, dejli mejl, ultrazvuk, beba

Hrabra mama (Foto: Dejli mejl)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber