Ангелите на Викторија во најновата секси летна колекција

10 март, 20130
11

Најубавите модели на популарниот бренд Викторија Сикрет ни го претставија новиот едиторијал за новата летна колекција. Познатите убавици позираат во секси коситими кои се идеални за жешките летни журки на плажа.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber