Бибер во врска со младата сестра на Ким Кардашијан

24 јануари, 20130
r-JUSTIN-BIEBER-KYLIE-JENNER-DATING-large570

Младата Кајли поттикнала гласини за врска со Бибер откако објавила фотографија на која со пејачот се држат за рака.

На музичарот Џастин Бибер се чини дека не му требало долго време да го преболи прекинот на долгата врска со Селена Гомез. Всушност, Џастин веќе неколку пати е виден во друштво на младата сестра на Ким Кардашијан, Кајли Џенер.

Според американските медиуми, 18-годишниот пејач е на почеток на романтична врска со оваа 15-годишна девојка. Неговиот пријател Лил Твист наводно е во врска со другата сестра на познатата Ким, Кендал Џенер.

Интересно е дека шпекулациите за нивната врска ги започнала самата Кајли кога на својот Инстаграм објавила фотографија на која се гледа во друштво на овој поп пејач

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber