Бијонсе е возрасна жена: Погледнете го новиот спот

9 декември, 20130
7

Дека Бијонсе е возрасна жена можеме да видиме и во најавата за новиот спот за песната Grown Woman која пред некој ден се појави на интернет.

Синглот кој јавноста долго го очекуваше го најавува нејзиниот нов албум.

Според мислењето на повеќето, овој танц ќе го зарази светот и ќе биде голем планетарен хит.

Како изгледа Бијонсе како “возрасна жена“ погледнете овде:

httpv://www.youtube.com/watch?v=tkD8eOj2iz4#t=22

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit