Бијонсе ја копира Карлеуша? (видео)

19 декември, 20130
11

Бијонсе облекла идентичен костим како српската барбика Јелена Карлеуша и тоа осум месеци подоцна. Карлеуша црвениот костим направен од траки го носела во април за време на премиерата на нејзиниот хит – сингл Ферари, а Бијонсе во новиот спот за песната “Yonce“.

httpv://www.youtube.com/watch?v=mD0c41-Ojsk

Погледнете дел од новиот спот на Бијонсе:

httpv://www.youtube.com/watch?v=Vlkrm8nLCJo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit