Бијонсе посветила две песни на Пол Вокер

6 декември, 20130
12

Дивата Бијонсе на својот концерт во Лос Анџелес одлучила да посвети две свои песни на загинатиот актер Пол Вокер.

Така ѕвездата ги отпеала песните “I will always love you” i “Helo” во чест на починатиот актер.

Публиката била воодушевена од овој нејзин потег, па заедно со пејачката ги опеале овие два хита.

httpv://www.youtube.com/watch?v=zU5VzcePF0g

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit