Бремена жена се самоубила поради шега на сопргот

22 јануари, 20130
besenje

Дека на човечката невнимателност и нема крај сведочи и овој случај на непромислениот сопруг кој, неразмислувајќи за можните последици на неговата бремена жена на шега и испратил смс порака дека ја остава.

Несреќната Мишел Одебилас Еклипсе која имала само 21 година, сериозно ги сватила неговите зборови и извршила самоубиство.

Телото на несреќната  жена е пронајдено во подрумот на нејзината куќа во Манила минатата недела, а полицијата потврдила дека Мишел пред самоубистото на сопругот му напишала дека „неговиот безгрижен став кон татковството ја тера во очај“.

Објавено е и дека трагично починатата трудница од провинцијата во главниот град се доселила пред неколку месеци, за да работи како слугинка во едно семејство во предградието.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber