Бритни Спирс веќе не е блондинка

26 февруари, 20130
17

Бритни Спирс ја сменила бојата на својата коса што беше нејзин заштитен знак  уште од самиот почеток на кариерата. Популарната поп сензација се појавила во долг, црн фустан на хуманитарната журка организирана од страна на Елтон Џон, веднаш после доделувањето на Оскарите.

Дали на вас ви се допаѓа Бритни како бринета?

Foto: Tanjug/AP

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit