Burberry празнична колекција

4 јануари, 20130
1

Burberry и оваа празнична сезона во својата понуда има исклучителни подароци…

Burberry, меѓунардоно признат и престижен знак, има свои корени во 1856 година. Иако Томас Барбери првично беше насочен кон креирање на облека, во текот на годините неговите аксесоари како чанти и накит, се здобија со специфичен идентитет, екстравагантност и квалитет.

Претставниците на оваа угледна британска модна куќа ж, на чело со креативен директор Кристофер Бејли, се обидоа да направат празнична кампања која ќе им помогне на купувачите во потрага по совршен подарок. Самата кампања е осмислена да не расположи со топли празнични декорации како машнички и балони во тонови на златна и бронзена боја. Оваа празнична колекција содржи идеални подароци за дами и господа на стилот, од спортски модели до елегантни класици.

BURBERRY PRAZNIČNA KOLEKCIJA

BURBERRY PRAZNIČNA KOLEKCIJA

BURBERRY PRAZNIČNA KOLEKCIJA

BURBERRY PRAZNIČNA KOLEKCIJA

BURBERRY PRAZNIČNA KOLEKCIJA

BURBERRY PRAZNIČNA KOLEKCIJA

BURBERRY PRAZNIČNA KOLEKCIJA

BURBERRY PRAZNIČNA KOLEKCIJA

BURBERRY PRAZNIČNA KOLEKCIJA

BURBERRY PRAZNIČNA KOLEKCIJA

BURBERRY PRAZNIČNA KOLEKCIJA

BURBERRY PRAZNIČNA KOLEKCIJA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber