Чарли Шин ја прослави Нова година со порно ѕезда

6 јануари, 20130
charlie_sheen_kisses_porn_star

Проблематичниот холивудски актер Чарл Шин, Новата година ја дочекал далеку од примерно.

Три пати разведениот холивудски актер овој пат бил во друштво на бринета за која американските и британските таблоиди пишуваат дека е порно актерка.

Девојката се вика Грузија Џонс, а двојката е видена во Мексико за време на новогодишните празници.

Шин, кој е љубител на ‘опуштените’ забави со порно актерки и проститутки не се ни обидувал да се сокрие кога го снимале фоторепортери пред неговата вила во Кабо Сан Лукас.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber