Чудо од дете: Таа ќе биде идната шампионка!

12 декември, 20130
23

Научно е докажано дека бебињата се раѓаат со вроден рефлекс за пливање и гнурење но ова бебе има нешто повеќе. Таа нема ни две години, а само погледнете како плива и скока. Нејзиното име е Арабел Аурас, запомнете го ова име!

httpv://www.youtube.com/watch?v=vBOFzuS-Djo

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit