Да живее Фотошоп: Можете ли да ја препознаете?

28 декември, 20130
13

Треба да ви признаеме дека едвај успеавме да ја препознаеме супер моделот Андријана Лима на оваа фотографија.
Убавицата нема проблем нејзините фанови да ја видат без шминка, без фризура, без Фотошоп, испотена, после бокс тренинг.
Сосема наскоро 32 годишната Лима ја објави оваа фотографија на својот Твитер профил.

14

 

15

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit