Дадилка брутално го тепала бебето додека мирно гледала ТВ

7 февруари, 20130

Едно руско семејство поставило камера во дневната соба за да ја снимат 55-годишната дадилка која го чувала нивниот најмлад син.

Камерата го забележала злоупотребувањето на беебто, кое жената брутално го тепала по главата додека гледала телевизија.

Мајката на детето почнала да се сомнева откако го нашла расплаканиот син во столчето за клацкање свртено на стомак. Побарала објаснување од дадилката, а таа само одговорила дека детето е многу рагалено и постојано плаче и сака да го носат само во раце.

За да ја решат сомнителната ситуација, родителите во собата поставиле камера.

Видеото е со вознемирувачки содржина:

http://www.youtube.com/watch?v=T-_UZeJJ66g&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber