Дали ви се допаѓа задникот на Сораја?

8 април, 20130
21

Нејзиниот задник е добро познат на јавноста бидејќи фотографиите каде Сораја Вучелиќ е разголена секојдневно кружат низ разни медиуми, но таа сеуште не се откажува од промоцијата на својата „природна“ убавина.

Сораја низ куќата шета во костим за капење и на сите им покажа како изгледа нејзиниот задник. Веруваме дека со тоа најмногу го израдува Уруш кој е загреан по неа и Милиќ кој за себе вели дека е сексуално неморален тип.

Pozadina Sorajine lepote

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi