Даниел Кајмакоски направи “парче“: Дали е ова најдобриот настап до сега?

25 декември, 20130
9

Даниел Кајмакоски повторно покажа зошто важи за еден од фаворитите на Х Фактор. Нашиот одличен пејач со својот настап го воодушеви Жељко Јоксимовиќ и Тони Цетински, а овој пат ја отпеа песната на Бруно Марс, “When I Was Your man“, што пак му обезбеди место во финале и шанса за победа.

Погледнете го настапот на Даниел Кајмакоски:

httpv://www.youtube.com/watch?v=0KhkJ6KAn4M

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit