Доминантните пролетни бои според Gucci

2 февруари, 20130
gucci

Пролетните тенденции за 2013-та не би биле целосни се додека најголемите имиња во модата не се вмешаат и не ни покажат што ни подготвиле за идните топли денови.

Gucci наскоро ја презентираше својата нова колекција потопена во смели и драматични бои за кои слободно можеме да кажеме дека ќе бидат воедно и доминантните бои на пролета.

Дизајнерската куќа освен впечатливите бои нуди и префинети силуети и преубав дизајн на креациите за оваа пролет.

Доминантните пролетни бои според Gucci

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit