Дознајте како овие луѓе преживеале ужасна несреќа! (видео)

8 ноември, 20130
12

Жена и маж од Кина како по чудо преживеале страшна несреќа. Врз нивниот автомобил паднал огромен контењер кој сосема го смачкал автомобилот.

Дури кога работниците почнале да го дигаат коњтењерот сватиле дека луѓето во автомобилот се сеуште живи. Како, на никој не му е јасно?

Жената со малку помош излегла од автомобилот и била во состојба сама да оди. Двајцата биле однесени во болница каде лекарите констатирале дека имаат само полесни телесни повреди.

Настанот се случил во кинеската провинција Фујиан, а се испоставило дека мажот и жената биле на прв состанок.

httpv://www.youtube.com/watch?v=Vs9e3hA8SSU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit