Дру Баримур консумирала алкохол на 9, а кокаин на 12 години

21 јануари, 20130
drew-barrymore

Дру Баримур кај Опра Винфри открила дека на денот на венчавката со Вил Копелман минатото лето, не ја поканила мајката Џејд, бидејќи тие две не се во добри односи.

Всушност, актерката не и простила што ја запоставила во детството и тврди дека поради тоа почнала да пие алкохол на 9 години.

“Марихуана пробав на десет, а кокаин на 12 години”, изјавила Дру Баримур која стана мајка пред четири месеци.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber