Dsquared2 пролет – лето 2013

10 март, 20130
1

Погледнете ја новата пролет – лето колекција од Dsquared2 каде сликовито е претставена големата модна слобода за оваа сезона. Видете како можете да си играте со аксесоарите и уникатните комбинации, за да доловите ултра тренди стајлинг.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber