Џеј Ло побудале: Новата девојка на Марк Ентони дупло помлада и побогата од неа!

12 март, 20130
12

Џенифер Лопез побудалела кога дознала дека нејзиниот бивш сопруг Марк Ентони има девојка Клои Грин (22) која е сеуште студентка и е дупло помлада од неа.

Блиски извори на пејачката откриле дека на Џенифер не и било сеедно што новата девојка на бившиот сопруг е многу помлада и многу побогата од неа. Новата избраничка на Марк Ентони е ќерка на сопственикот на популарниот бренд Топшоп кој на сметка има околу пет милјарди долари.

Од друга страна за Марк не е проблем што неговата бивша сопруга е во врска со 24 годишниот Каспер кој е од неа помлад 19 години.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber