Џеј Ло: Убава сум бидејќи не пијам и многу спијам!

11 март, 20130
12

Во едно свое интервју 42 годишната латино дива ја открива тајната за нејзиниот безпрекорен изглед и вели дека освен добрите гени тоа се должи на фактот дека никогаш не пушела цигари, не пиела алкохол и дека се трудела секогаш добро да се наспие. Покрај тоа таа и редовно вежба.

Освен што се грижи за својот изглед пејачката припаѓа на онаа група ѕвезди кои ги шокираат околните со своите необични барања. Односно Џенифер е опседната со хигиената и затоа каде и да оди со себе си носи своја даска за тоалетна.

Таа даска е изработена специјано за неа и без неа пејачката не влегува во ни еден тоалет. Со нејзината опсесија бил запознаен и нејзиниот бивш дечко Бен Афлек кој за време на нивната љубов ја изненадил со даска обложена со скапоцени камења и кристали, а тој луксуз го чинел 105 000 долари.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber