Ѕвездата од “Игра на престоли“ ја почнала кариерата како порно дива!

12 јуни, 20130
2

Сибел Кекили, актерката која се прослави со улогата како проститутката Ше, љубовница на Тајрон Ланистер во серијата “Игра на престоли“ филмската кариера ја почнала во порничи.

Под уметничките имиња Дилара и Ким, германската актерка со турско потекло за неполни две години, од 2001 до 2002 снимила десетина порно филмови, а потоа решила да биде сериозна актерка.

Доколку сакате да ја видите Сибел во жешка акција доволно е на гугл да го напишете нејзиното име и да го додадете магичното зборче “nude“  па ќе ви се појават линкови за многубројни клипови  од нејзината луда младост кои ние за жал не смееме да ги објавиме.

Foto: HBO

Foto: tubeextra.com

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LKKAAzLh60g#!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi