Ексклузивно: Силиконските кралици како од мајка родени!

20 декември, 20130
4

До сега можевме да гледаме нивни фотографии од клубови, сплавови и ноќна забава, а сега ексклузивно имате шанса да ги видите силиконските кралици Тијана и Сања како од мајка родени. Фотографијата каде Тијана ќе ја видите скроз гола ја направил нејзиниот бивш дечко.

Бившиот на Тијана изјавил дека биле во врска година дена додека таа и нејзината братучетка Сања работеле како танчерки во ноќните клубови.

“Тијана е супер лик, тоа што се оперирала не значи дека е помалку вредна како личност“ – вели бившиот дечко на силиконската кралица.

Foto: Telegraf

Foto: Telegraf

Foto: Telegraf

Foto: Telegraf

Foto: Telegraf

Foto: Telegraf

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit