Елегантен костум со панталони за пролет 2013

28 јануари, 20130
moda

Во потрга по најновите пролет – лето трендови, наидов на неколку девојки на интернет, кои секојдневно ни ги претставуваат своите тоалети и модни наоди.

Успеавме да се убедиме во силата на костумите со кратки панатлони и го прифаќаме овој тренд како задолжителен елемент од визијата на секоја дама за пролетта.

Без разлика дали за секојдневна прошетка или на работна средба – тие ќе бидат неизбежен дел од вашата пролетна гардероба.

Можете да експериментирате и со висината на половината: кратки панталонки со повисока половина и кошула прибрана во нив е одлична комбинација за работното место во жешките летни месеци.

 

Jason Wu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit