Еве Лонгорија далеку од секс симбол! Уверете се!!!

12 март, 20130
17

Некој да ни кажеше дека токму Ева Лонгорија ќе си дозволи вакво нешто, не би верувале!

Уживала на плажа, сонце, вода, згодни тела наоколу, но не и нејзиното. Што се случило со некогаш една од најсексапилните актерки и ѕвездата од „Очајни домаќинки“?

Папараците ја фотографирале од сите агли, но токму ова не е баш најдобриот кадар. Кога ја сликале странично имало што да се види. Опуштениот стомак ги шокирал папараците, како и сите нејзини фанови ширум светот.

img

Kada-shvatite-o-kome-je-rec-suze-ce-vam-krenuti-Otegnuti-stomak-jedne-od-najprivlacnijih-glumica-danasnjice-FOTO

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber