Ferrari 612 GTO Koncept

25 февруари, 20130
9

Ферари автомобилите со децении ги освојуваат срцата и на стари и на млади, мажи и жени, давајќи пример како треба да изгледа возење на високо ниво…

Сашо Селпанов, наречен „дизајнер на луди автомобили“ го претстави својот најнов концепт за кој слободно може да се каже дека е најубавиот Ферари концепт последниве 30 години.

Очигледно е дека во комбинацијата од различни елементи има и делови кои не потсетуваат на Ферари моделите од 60-те години кои важат за особено убави автомобили.

FERRARI 612 GTO KONCEPT

FERRARI 612 GTO KONCEPT

FERRARI 612 GTO KONCEPT

FERRARI 612 GTO KONCEPT

FERRARI 612 GTO KONCEPT

FERRARI 612 GTO KONCEPT

FERRARI 612 GTO KONCEPT

FERRARI 612 GTO KONCEPT

FERRARI 612 GTO KONCEPT

FERRARI 612 GTO KONCEPT

FERRARI 612 GTO KONCEPT

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit