Ги изнајмува своите гради за реклами ?!

12 јануари, 20130
reklama na gradi

За само пет фунти можете да ги рекламирате вашите производи или настани на една од нејзините гради. А доколку сакате да се рекламирате на двете, ќе добиете попуст и ќе платите само 9 фунти.

gradi_2-500

Една мистериозна девојка, која останала неименувана во рекламата објавена на еден чешки веб сајт вели:

-Јас сум убава млада девојка и ги нудам моите гради за реклама и честитки. Испратете ми ја вашата порака и јас ќе ви испратам фотографија со вашиот натпис на моите гради.

gradi_3-500

Оваа интересна реклама на непознатата девојка веќе добила повеќе од 2 000 лајкови на Фејсбук.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit