Ги соблекла гаќите и се наведнала кон докторот! (Видео)

6 август, 20130
12

Девојката која учествувала во скриената камера решила да провери каква ќе биде реакцијата на луѓето кога ќе видат гол задник додека чекаат да дојдат на ред во ординацијата на докторот.

Пациентите кои седеле во чекалната биле крајно шокирани кога пристигнала девојката и ги соблекла гаќите наведнувајќи се со задникот свртена кон лекарот. Овој необичен начин на ставање инекција би требало да прикаже како луѓето реагираат кога ќе здогледаат голотија на сосема неочекувано место. Погледнете каква била нивната реакција:

http://www.youtube.com/watch?v=sZFWFta_WlU#at=16

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi