Го силувал кучето на комшијата

20 јануари, 20130
albanec

Домар во зграда во Њујорк, снимен е како сексуално го злоупотребува кучето на еден од станарите.

 Кујтим Ницај(44)  ги користел клучевите кои ги поседувал како домар, па така повеќе пати упаѓал во станот на Алан Качалски за сексуално да го злоупотребува неговоиот едногодишен вабрадор.

Видео-снимките биле доволни Ницај да биде осуден на шест години затвор и седум години условна казна.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber