Групен секс

22 април, 20133
9

Групен секс или групнаја распољотка, упражњаваат исклучиво луѓе со префинет вкус.

 

Кога некој не знае која да ја одбере, од две лепотици на мајка, наједноставно му е да ги одбере двете. Ги зема двете во мал простор, па лево… па десно… па горе… па доле.. и нема друго братче- кондиција ти треба и тоа поприлична.

 

Искрено, само не ми е јасно, дали кога ги има двете наеднаш, идентично ги сака двете, читај фифти фифти, или сепак едната додека му трае чинот, маааалку повеќе ја сака од другата?!

 

Од ,,рекла казала,, по Скопските кафулиња, резиме вадам едноставно: за курчење тројка ,,душа дава,,! Друга логика и нема искрено, без разлика што во последно време, и четворка за 100 евра лесно се купува во Источните ни краеви од прекрасната ни држава.

 

Прашањето е: што к бараат двете, па и трите, од една персона што и да сакам да верувам, нема шанса пред се сексуално да ги задоволи сите, а скраја да е дека има можност емотивно да ги ,,понесе,, истиве, во други посериозни димензии. Ако ги води интерес, читај 20/30 евра, ај и да ги сфатам некако, но ако и интерес не постои, освен љубопитност, не верувам дека трета варијанта може да Ви падне на памет.

Има и такви, што обожуваат да лижат разни клиториси, додека ги мандаат јајцата на богати мајмуни, но таквите, какви и да се, си имаат скромна цена по Скопските хотелчиња, и се клецкаат за жал, исклучиво со странци, џанам на нашиве ебачи, парите не им вредат ни пет пари. И се така во круг.

 

Се додека си има мајмуни, ќе си постојат и зоолошки градини. Без разлика дали се од домашни или регионално увезени провиниенции.

3 comments

 • sajo

  30 јуни, 2013 at 22:16

  za realnata ako ne veruvas pobaraj pomosss

  Reply

 • Iskusen

  4 мај, 2013 at 05:14

  Od celiov komentar imas samo edna tocna konstantacija a taa e luge so prefinet vkus.Na eden potenten maz do svoi 40 godini ne mu e problem i tri da zadovoli,no vo vakva kombinacija ne se raboti samo za toa. Tuku samiot cin e uzivanje,da te galat 4 ili 6 race e prifilegija,da imas edna na usta druga na mesto e raj.A ljubav sto e toa? edno vreme vikaa deka ja izmislile komunistite da e… bez pari.Tocno etoa ili pak ljubov e posle smeneti nekolku partneri kao go naogate vistinskiot i mu velite ti si toj-a.Koga ste uzivale so site prethodno koj znae sto bilo ako ne ljubav.Zatoa uzivajte naednas so nekolku mesto da se lazete sebe i drugite.Koj ne probal neznae.

  Reply

  • realna

   17 јуни, 2013 at 14:10

   Iskusen…jas pak sum sigurna deka si ti nakaj 40, ozenet so edinstvenata so koja imal vrska, koj nemoze da ja zadovoli ni sopstvenata sopruga, a ne pak 2-3 mladi devojki. Vo sprtotivno ne bi cital vakvi statii vo 05:14 i da prodavas iskustvo. Mozebi si ama samo na zborovi, tuka, vo virtuelnive prostori. Tipicen komentar na neiskusen maz koj . “Prefinetost”, nema ni dopirna tocka so grupen sex. Najtocna konstatacija tekstot e “Се додека си има мајмуни, ќе си постојат и зоолошки градини”.:)

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi