Изроди силувале 9 годишно девојче со четка за коса

8 август, 20130
14

Ужасната историја се случи во детскиот камп “Прометеј“ во рускиот град Анапа. Група деца брутално силувале 9 годишно девојче, соопштува  “Русская планета” објавувајќи дел од интервјуто со мајката на жртвата.

Малата се скарала со друго девојче, па таа решила да и се одмазди. Натерала уште 11 деца на возраст од 10 до 12 години да ја научат како треба да се однесува во иднина. “Кога ќерка ми си легнала тие ја нападнале, ја соблекле, ја врзале на кревет за да не мрда. После започнале со иживувањето. Сексуално ја малтретирале со четка за коса. ..Сето тоа го снимиле на своите мобилни“, раскажува потресенета мајка.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi