Ја претепал сопругата: Дознајте која била налудничавата причина за инцидентот!

30 декември, 20130
9

Мажот ја претепал својата сопруга среде улица, бидејќи додека возел го критикувала бидејќи ги следел погрешните упатства на навигацијата.

“Користев GPS и отидов во погрешен правец, а таа ме критикуваше цело време“ – изјавил мажот откако бил приведен од страна на полицијата.

Тој изјавил дека повеќе не можел да го трпи нејзините провокации.

Претепаната жена од Кина после разговор со полицијата решила да му даде уште една шанса на сопругот.

httpv://www.youtube.com/watch?v=JJtRWijqhIQ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit