Како ви се допаѓа ова што го гледате?

14 јуни, 20130
4

Оваа старлета едвај чекала да најде нов начин и да се пофали уште еднаш со своите облини, па ова тесно фустанче и се најде како кец на десетка.

“Дали ви се допаѓа фустанов што го избрав за шоуто кај Конан О Брајан вечерва? Ајс и јас ќе бидеме во шоуто…“ изјавила Коко, вртејќи се со грб и покажувајќи се, само фустанче не.

img

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi