Камион излета од автопат, возачот загина во експлозијата

8 август, 20130

daglas-kamion1
Сигурносни камери снимиле страшен момент од излетување на камион од автопат во Далас, Сад кој по падот се сруши и експлодирал. За среќа немало никој на автопатот во тој момент, па избегната е поголема сообраќајка. Се верува дека на возачот му се слошило и затоа дошло до несреќата. Многу возачи на патот застанале со надеж дека ќе можат да му помогнат на возачот, но камионот бил во голем пламен.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi