Кавали ужива со три пати помлада девојка на супер јахта!

23 мај, 20130
7

72 годишниот дизајнер Роберто Кавали беше уловен од папараци како се забавува на својата супер луксузна јахта со девојка три пати помлада од него. Изгледа за љубовта возрасни граници нема.

На неговата луксузна јахта тој и темнокосата девојка уживале во сончевите зраци во Монако. Медиумите потсетуваат дека познатиот дизајнер се разведе со сопругата Ева во 2009 година.

Со неа Кавали помина цели 28 години од својот живот, најверојатно повеќе од годините на новата девојка.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi