Кејт Винслет: Благодарение на разводот, сега сум многу појака!

7 март, 20130
10

Актерката која неодамна по трет пат се омажи вели дека до новиот брак не би дошло ако не размислувала интензивно за грешките од минатото.

Актерката Кејт Винслет (37) рекла дека научила многу за себе, особено последните 4 години и дека благодарение на разводот со Сем Мендез станала само појака.

Кејт минатата година за трет пат се омажи и вели дека до новиот брак не би се стигнало ако таа не размислувала интензивно за грешките од минатото.

Глумицата позади себе има два пропаднати бракови, од 1998 до 2001 беше во брак со Џим Триплтон со кој има ќерка Мија (12), а од 2003 до 2010 со Сем Мендез со кој има син Џои (9).

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber