Ким Кардашијан без гаќи на концертот на Каније!

1 декември, 20130
23

Старлетата Ким Кардашијан танцувала во бекстејџот за време на концертот на нејзиниот вереник Каније Вест. Во таа прилика носела тесен, крток црн фустан со странични отвори, кои не дозволуваат да се носат гаќи.

Новопечената мајка го средила својот физички изглед и очигледно нема ни трага ни глас од килограмите што ги накачи за време на бременоста. Секако тука се и карактеристичните за неа “селфи“ фотографии кои ги направила со Каније во тоалетот.Се фотографирале во моментот пред тој да излезе на сцена. Кардашијан добро се забавувала, танцувала и се дружела со пријателките и позирала.

Foto: Instagram/ kimkardashian

Foto: Instagram/ kimkardashian

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit