Ќе поверувате ли дека Ел Макферсон има 49 години?

4 јули, 20130
20

Во 80-тите години од минатиот век станала дел од ексклузивниот клуб на убавици во кои се нашле и други познати имиња како Линда Евангелиста, Наоми Кембел, Клаудиа Шифер и Синди Крафорд појавувајќи се повеќекратно како една од најсексапилните жени на насловната на Плејбој.

Можеби славните години за неа се веќе минато, но Ел Макферсон покажала дека уште одлично ѝ оди во светот на модата и многу добро знае што ѝ стои. Освен тоа, долгите години вежбање, правилна исхрана и грижата за себе, се гледаат на телото на Ел Макферсон.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi