Ќерките на Џогани и Луис во Х Factor! (видео)

13 ноември, 20130
23

Во третата емисија на X Factor настапија ќерките на двајца познати музичари. Една од нив е Маринела Џогани, ќерката на познатиот музички пар Џоле Џогани и Слаѓана Делибашиќ, а другата е Маја Новаковиќ, ќерката на Љубиша Стојановиќ Луис.

Маринела се претстави со песната “The World“ и едногласно го имаше жирито на своја страна. Маја се одлучила за “Tužnu pesmu” од “Nevernih beba”, а жирито е подеднакво воодушевено.

httpv://www.youtube.com/watch?v=a3JG8gL01to

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit