Кој вели дека полничките не можат да бидат секси?

19 ноември, 20130
31

Младата танчерка Аманда Трасти одлучила да ги помести границите, да ги занемари правилата и да им докаже на луѓето дека и покрај целулитот и вишокот килограми жената може да биде примамлива, со самодоверба и секси. Таа неодамна на својот Јутјуб канал поставила видео каде танцува комбинација од балет и степ, надополнета со стриптиз и со тоа привлекла големо внимание.

На овој начин Аманда покажала дека сексапилот не прашува за килограми и дека полничките жени можат и тоа како да бидат привлечни.

Поради пораките што ги пренесува, Аманда била прогласена од страна на многу жени за херој и човек кој треба да биде пример.

httpv://www.youtube.com/watch?v=so0J90qEdq0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit