Лејди Гага го учи кучето да црта?!

17 јануари, 20130
Lady Gaga in Vienna

Лејди Гага заклучила дека нејзиното куче е талентирано, па го учи да црта на необичен начин.

Ексцентричната пејачка Лејди Гага во моментов работи на нов проект. Но не на музички, туку на приватен. Всушност, Гага заклучила дека нејзиното куче Фози е талентирано и дека треба да го научи да црта.

“Го учи својот сакан Фози дабиде уметник. Му прикачува моливи на нозете и  ги става на хартија. Сите членови на екипата веќе му позираа за портрет”, потврдил член од нејзината екипа. Лејди Гага во моментов се наоѓа на турнејата ‘Born This Way Ball’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit