Лејди Гага ја покажа вагината!

4 декември, 20130
20

Контроверзната поп шок икона Лејди Гага на секој начин се обидува да привлече внимание, па повторно пред јавноста го покажа своето голо тело, но и гениталиите.

Иако нема нешто што не сме виделе кога се работи за Мајката Чудовиште, сепак ова беше нешто ново и за нас и за неа, бидејќи за прв пат јавно ја претставува својата вагина, облечена во крзно, шкорпија на градите и мустаќи на лицето.

Списанието каде се објавени овие фотографии се занимава со теми како трансродност, па станува јасно зошто пејачката на фотографиите е половина маж и половина жена, а постои и верзија каде е Мерлин Менсон.

Американските медиуми сметаат дека нејзината популарност драстично опаѓа и дека таа во моментов би направила се, со цел да се задржи на врвот.

Foto: Candy magazine

Foto: Candy magazine

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit