Лена од „Тату“ се соблече за „Максим“

21 јануари, 20130
lena

Лена заедно со Јулија беа дел од провокативното дуо „Тату“, кои со своите секси настапи ја провоцираа јавноста.

Но по голема пауза од јавноста, таа сепак одлучи повторно да се појави пред публиката, позирајќи гола за списанието Максим.

Погледенте ја сексапилната Лена во фотосесијата.

1

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber