Леонардо ди Каприо во врска со косовска убавица

9 февруари, 20130
leonardo

Познатата филмска ѕвезда, Леонардо ди Каприо е во љубовна врска со косовската мисица Афердита Дрешај. Тие заедно се фотографирани на јахта во Мајами.

Од самите фотографии се гледа дека двајцата се многу блиски.

Дрешај, моментно е во врска и со пеачот Шпат Касапи, но фотографиите потврдуваат дека таа го зграпчила „херојот од Титаник“, иако и двајцата тврдат дека се само добри пријатели, јави тиранскиот весник „Шекули“.

Афердита Дрешај, 26 год. Мис универзум на Косово беше избрана во 2011 а вистинска бура, посебно во српските медиуми предизвика нејзината заедничка фотографија во Бразил со српската убавица Ања Шарановиќ, 22 год.

LEO9F_6_WEBLEO9F_5_WEB

Miss Kosovo 2011 Aferdita Dreshaj

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit