Луксузен iMac

8 јануари, 20130
6

Apple е најдобар кога станува збор за технологија, а зошто не би бил најдобар кога е луксуз во прашање…

…iMаc во текот на изминатите години имаше многу makeovers, како што се iMac од 24 – каратно злато, хромиран или iMac со Swarovski кристали. Најновиот iMac е крик на раскош и луксуз.

Направен е од комбинација на злато и камен. Постојат различни примероци во оваа нова колекција, па можеме да видиме монитор од слонова коска, десктоп од оникс…Направени се во неколку верзии и целосно можете да ги прилагодите по вашиот вкус. Главно е застапен камен малахит, жад и оникс. Логото iMac е исто така прилагодливо во зависност од желбата на клиентот, а ќе биде достапен од 24-каратно злато.

LUKSUZNI iMAC

LUKSUZNI iMAC

LUKSUZNI iMAC

LUKSUZNI iMAC

LUKSUZNI iMAC

LUKSUZNI iMAC

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit