Маченик: Четири госпоѓи силовале младо момче!

15 април, 20130
16

После добивањето на една од најбизарните пријави во целата историја на постоење на Оделението за сексуални деликти во Торонто, оваа полициска единица со сите сили се обидува да дознае кои се четирите жени кои облечени во мини сукњи силовале тинејџер минатиот викенд.

19 годишното момче ги среќава жените во ноќен клуб каде неколку часа поминува со нив забавувајќи се. После тоа тие му понудиле да го префрлат до дома со кола.

–          Прифатил, но не прифатил ништо од она што покасно се случило – изјавил претставник од полицијата во Драмонд.

Наместо да го префрлат до дома, застанале на паркинг каде и го силовале, а потоа го исфрлиле од возилото и продолжиле во непознат правец.

Според изјавата на жртвата жените биле во своите триесети години, носеле кратки црни сукњи и високи штикли, не носеле подвезици и сите тежеле по 90 кг.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi