Мајката на славните сестри Кардашијан ги учи како да глумат оргазам!

26 јули, 20130
11

Мајката на Ким, Клои и Кортни – Крис Џенер ја обработи темата за симулирање оргазам пред своите најмали ќерки – Кендал и Кајли Џенер.

57 годишната глава на кланот Кардашијан го направи тоа во последната епизода од своето ново шоу “Крис“.

Таа сподели дека не постои жена која не глумела оргазам во својот живот, се разбира и таа самата.

Додека Крис раскажуваше како тоа професионално се прави, 17 годишната Кендал и 15 годишната Кајли збунето ја гледаа и очигледно беше дека им е непријатно.

После тоа Крис отвори уште една недолична дискусија – за секс во авион, повторно пред своите малолетни ќерки.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi